Krakowskie Porozumienie Organizacji Obywatelskich Uwagi Krakowskiego Porozumienia Organizacji Obywatelskich do Programu Współpracy UMK

Menu

Uwagi Krakowskiego Porozumienia Organizacji Obywatelskich do Programu Współpracy UMK
środa, 04 sierpnia 2010 20:48

W ramach konsultacji Programu Współpracy Urzędu Miasta Krakowa z organizacjami pozarządowymi na rok 2011 Krakowskie Porozumienie Organizacji Obywatelskich przygotowało uwagi do tekstu dokumentu.


Uwagi zostały wypracowane przez organizacje członkowskie i sympatyzujące z Porozumieniem. Część wniosków jest zapisem uwag ze spotkania konsultacyjnego z krakowskimi organizacjami pozarządowymi, które odbyło się 8 lipca br. w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych.


Zapraszamy do lektury uwag!

 

Należymy do Sieci SPLOT

mpnres.jpg

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych BIS w Krakowie, Powered by Joomla! designed by SiteGround web hosting and adapted by P@SzKo